AJDA PEKKAN & ENRİCO MACIAS OLYMPİA KONSERİ ÇİFT LP

AJDA PEKKAN & ENRİCO MACIAS OLYMPİA KONSERİ ÇİFT LP
Ürün Kodu: 1574590018
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 250,00TL
KDV Hariç: 250,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: T

Notlar: 

Şarkılar : 

Rien N’a Change
Noel A Jerusalem
Je Vous Apporte La Nouvelle
Melissa (Avec Ajda Pekkan)
Tu Pars Et Tu Reviens (Avec Ajda Pekkan)
Je Tapprandrai L’amour (Avec Ajda Pekkan)
Un Grand Amour (Avec Ajda Pekkan)
Entre L’orient Et L’occident
Improvisations
Korum Tara
Improvisations
Ya Belarej
Mademoiselle Angelea
Oux Talons De Ses Souliers
La Premiere Corrida
Un Signe De La Main
Y’a Des Matins Comme Ca
Jalouse Maladie
Poi Poi Poi
Kol Nidre
Malheur A Celui Qui Blesse Un Enfant
Suite Espangnole
La Casa Del Sol
Oumparere

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .