SÜMEYRA ÇAKIR BARIŞ VE GURBET TÜRKÜLERİ LP ALMAN BASKI

SÜMEYRA ÇAKIR BARIŞ VE GURBET TÜRKÜLERİ LP ALMAN BASKI
Ürün Kodu: 1570557572
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 600,00TL
KDV Hariç: 600,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: ÇT

Kapak: T

Notlar: 

Şarkılar : 

1.	El Kapıları
2.	Ateşçilerin Türküsü
3.	Dursun Kaptan
4.	Barış Türküsü
5.	Varna Türküleri - Dikili Taşlar - Sofra
6.	Japon Balıkçısı
7.	Kız Çocuğu
8.	Hürriyet Kavgası

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24