AŞIK VEYSEL MELODİ LP

AŞIK VEYSEL MELODİ LP
Ürün Kodu: 1570557413
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 600,00TL
KDV Hariç: 600,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: ÇT

Kapak: ÇT

Notlar: 

Şarkılar :

01. Aşık Veysel İn Biografisi - İthaf - Güzelliğin On Para Etmez
02. Mecnunum Leylamı Gördüm
03. Uzun İnce Bir Yoldayım
04. Sen Bir Ceylan Olsan Ben De Bir Avcı
05. Gel Ey Talip Bu Bir Esrar- I Haktır
06. Bülbül Eylenip Burada Kalırsın
07. Bülbülün Donları Sarı
08. Nasrettin Hocadan Saza Dair Fıkra, Saz İle Gezinme, Sazına Türkü Yaptığı Dair Hatıra, Sazıma Türkü
09. Çiçekler, Toprak
10. Pir Sultan Abdal Dan
11. Bizim Eller, Yaylasına Yürümüş, Katip Arzuhalim Yaz Yare Böyle
12. Gönül Sana Nasihatim
13. Hiçbir Türlü Bulamadım Ben Beni

 


M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24