FERDİ ÖZBEĞEN PİYANİST ROMANTİK KONSER (ALMAN BASKI)

FERDİ ÖZBEĞEN PİYANİST ROMANTİK KONSER (ALMAN BASKI)
Ürün Kodu: 1562145803
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 500,00TL
KDV Hariç: 500,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: ÇT

Kapak: T

Notlar: 

A
01 Piyanist
02 Her Gece
03 Özlenen Sevgilime
04 Aşk Bende
05 Bir Gülü Sevdim
06 Aman Yavaş
B
01 Çiçekler Yasta
02 Bir Sevgi İstiyorum
03 Böyle Severim
04 Seni Bilen Biliyor
05 Giden Sensin
06 İki Damla Gözyaşı

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24