ZEKİ MÜREN NAZAR BONCUĞU LP

ZEKİ MÜREN NAZAR BONCUĞU LP
Ürün Kodu: 1562074075
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 250,00TL
KDV Hariç: 250,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: T

Notlar: 

01. Bir Gönlüme Bir Hal-İ Perişanıma Baktım
02. Ararım Seni Her Gün Derdinle Yana Yana
03. Bitmeyen Çile
04. Yoksun Bu Gece Yine Zehroldu Şarabım
05. Açılan Bir Gül Gibi
06. Senden Bilirim Yok Bana Bir Faide Ey Gül
07. Tez Geçse De Her Sevgide Bin Hatıra Vardır
08. Elbet Gönüllerde Sabah Olacak
09. Keman Taksimi
10. Gözlerin Hayran Bakarmış
11. Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim
12. Gideceğim Gurbet Eldir

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24