ZEKİ MÜREN MÜCEVHER 1 LP

ZEKİ MÜREN MÜCEVHER 1 LP
Ürün Kodu: 1562073563
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 250,00TL
KDV Hariç: 250,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: T

01. Uşşak Peşrevi
02. Kimseler Gelmez Senin Feryadı Ateş Barına
03. Gül Yüzlükerin Şevkine Gel Nusedelim Mey
04. Bağ-I Hüsnün O Güzel Gülleri Soldu
05. Cana Rakibi Handan Edersin
06. Gitdin Bu Gidiş Bence Ölümdende Beterdi
07. Ne Yaptım Kendimi Nasıl Aldattım
08. Derdimden Anlayan Yok
09. Segah Peşrevi
10. Tuti Mucize Guyem Ne Desem Laf Değil
11. Dil Harabi Aşkınım Sensin Sebep Berbadım
12. Ölürsem Yazıktır Sana Kanmadan
13. Haleli Gözlerin Haylale Döndü
14. Hicran Yine Hicran Mı Bu Aşkın Sonu Söyle
15. Bu Ne Sevgi Ah Bu Ne Istırap
16. İndim Havuz Başına

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24