ÜMİT TOKCAN 4 LP

ÜMİT TOKCAN 4 LP
Ürün Kodu: 1562073411
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 250,00TL
KDV Hariç: 250,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
Plak: T+
 
Kapak: T
 
Notlar: 
01. Aldırma Gönül
02. Engin Ol Gönül
03. Ayağında Kundura
04. Denizin Dibinde Hatçem
05. Hatçem Çıkmış Gül Dalına
06. Kullar Olam
 
B :
07. Dersini Almışda Ediyor Ezber
08. Hastane Önünde İncir Ağacı
09. Küstürdüm Gönülü
10. Derdinden Deli Oldum
11. He Güley
12. Can Hatice
 
F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.
 
K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.
 
O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.
 
T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.
 
ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.
 
M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .
 
+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24