İZZET ALTINMEŞE NAZEY LP

İZZET ALTINMEŞE NAZEY LP
Ürün Kodu: 1561979025
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 90,00TL
KDV Hariç: 90,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: O+

Notlar: 

A1 - Baba Nerden Aldın Gelini
derleyen: İzzet Altınmeşe
A2 - Gelele (uzun hava)
derleyen: Ali Kızıltuğ
A3 - Nazey
derleyen: İzzet Altınmeşe
A4 - Kara Gözler (uzun hava)
derleyen: Celal Güzelses
A5 - Gülizar
derleyen: Urfalı Babi (Yılmaz Kayral)

B1 - Zülfünü Taramadım
derleyen: Yusuf Tapan
B1 - Aşkın Ne Derin Yaralar Açtı
derleyen: Hamza Şenses
B3 - Mardin Kapısında Vurdular Beni
derleyen: Celal Güzelses
B4 - İnceden İnce
derleyen: Nida Tüfekçi
B5 - Ağlama Yar Ağlama
derleyen: Celal Güzelses
B6 - Çekerim Yar Derdini
derleyen: İzzet Altınmeşe

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır . 

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24