BAYRAM DURMAZTUNA TALİH KAPISI LP

BAYRAM DURMAZTUNA TALİH KAPISI LP
Ürün Kodu:
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 75,00TL
KDV Hariç: 75,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: T+

Notlar: -

A.1.TALİH KAPISI

2.HANİ BİR AKŞAMÜSTÜ

3.BİLİYORSUN SEVGİLİM

4.BIRAKIN İÇEYİM

5.YAŞANMIŞ GİBİ YILLAR

B.1.SEVENLERİN KADERİ

2.İÇME DEME BANA

3.YALANSIN DÜNYA

4.KALBİMDEKİ YARALAR

5.BEN ÇİZMİŞİM KADERİMİ

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağım yüzeyi maaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çaamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa aamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi maaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur Köşeler sivridir Kapakta plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24