KİBARİYE LP

KİBARİYE LP
Ürün Kodu: 1555495978
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 100,00TL
KDV Hariç: 100,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: O+

Notlar: -

Şarkılar :

A1 - Senin Olmaya Geldim 
söz: Halit Çelikoğlu / müzik: Selami Şahin
A2 - Hayat Arkadaşı 
söz: Cengiz Tekin / müzik: Mustafa Sayan
A3 - Doğan Bin Pişman 
söz ve müzik: Orhan Gencebay
A4 - Kaderi Ben mi Yarattım 
söz: Ali Tekintüre / müzik: Mustafa Sayan

B1 - Tanrının Gazabı 
söz: Fethiye Deringöl / müzik: Cavit Deringöl
B2 - Romanika
söz ve müzik: Anonim
B3 - Tövbekar 
söz: Ahmet Selçuk İlkan / müzik: Özer Şenay
B4 - Ayrılık 
söz ve müzik: Mustafa Sayan
B5 - Seveceksin 
söz ve müzik: Orhan Gencebay

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24