İZZET ALTINMEŞE KÖRYILAN LP

İZZET ALTINMEŞE KÖRYILAN LP
Ürün Kodu: 1555495387
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 100,00TL
KDV Hariç: 100,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: O+

Notlar: -

Şarkılar :

A1 - Asiyem 	
söz ve müzik: İzzet Altınmeşe
A2 - Kalemi Kaşta Koydun 	
derleyen: Celal Güzelses
A3 - Kör Yılan 	
söz ve müzik: Anonim
A4 - Gelelede Gülüm 	
söz ve müzik: Pehlul Abdulvahab Alkan
A5 - Sıralı Konaklar 	
söz ve müzik: İzzet Altınmeşe
A6 - Dört Ayaklı Minare 	
söz ve müzik: Mehmet Müldür

B1 - Elinde Altın Şamdan 	
derleyen: Yavuz Top
B2 - Yüksek Minarede 	
derleyen: Enver Demirbağ
B3 - Yaşlar 	
derleyen: Celal Güzelses
B4 - Gitme Turnam
derleyen: Muzaffer Şahin 	
B5 - Döndür Ha 	
derleyen: Selahattin Oşak

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .