YAŞAR ÖZEL DOKUNMA KALBİME LP

YAŞAR ÖZEL DOKUNMA KALBİME LP
Ürün Kodu: 1546169118
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 75,00TL
KDV Hariç: 75,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: T

Notlar: -

Şarkılar :

A Yüzü
 Suzinak Peşrev
 Dokunma Kalbime
 Çözmek Elimde Değil
 Kanun Taksim
 Gönül Durup Dururken
 Sende Leyladanmı Öğrendin
 Kadın Bir Gül Aşk Bir Mevsim
 Aşkın Izdırabı
B Yüzü
 Hicaz Peşrev
 Derdimi Ummana Döktüm
 Gönlüm Yaralı
Demedim Hicranımı, Ellere Yarar Diye
 Tambur Taksimi
 Gelmedin Bir Kereden Maada
 Öyle Çektim Ki Cefa Dilde Safa Niyetine
 Ne Yaptım Kendimi Nasıl Aldattım

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24