MAHMUT TUNCER MAŞALLAH LP

MAHMUT TUNCER MAŞALLAH LP
Ürün Kodu: 1546160855
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 75,00TL
KDV Hariç: 75,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: O+

Notlar: -

Şarkılar :

A1 - Bize Urfalı Derler
derleyen: Mahmut Tuncer
A2 - Maaşallah
derleyen: Mahmut Tuncer
A3 - Kayalar Kayalar (Uzun Hava)
derleyen: Mahmut Tuncer
A4 - Güvercin Vurdum
derleyen: Tenekeci Mahmut (Mahmut Güzelgöz)
A5 - Digel
derleyen: Mahmut Tuncer

B1 - Pınara Vardın mı
derleyen: Baki Yurtsever
B2 - Tanburam Rebap Oldu
derleyen: Mukim Tahir
B3 - Kara Yazım Ak Olur mu (Uzun Hava)
derleyen: Mahmut Tuncer
B4 - Urfa’nın Güzeline
derleyen: Orhan Uzun
B5 - Garip Düştüm
söz ve müzik: Anonim
B6 - Giderim Dur Diyen Yok
derleyen: Mahmut Tuncer

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24