BİRİCİK HASRET LP

BİRİCİK HASRET LP
Ürün Kodu: 1540285859
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 125,00TL
KDV Hariç: 125,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: O+

Notlar: -

Şarkılar :

A1 - Hasret Bitince
söz: Gönül Şen / müzik: Uğur Bayar
A2 - O Günü Bekliyorum
söz: Tahir Paker / müzik: Uğur Bayar
A3 - Allah Muhtaç Etmesin
söz: Halit Çelikoğlu / müzik: Uğur Bayar
A4 - Sorma Git
söz ve müzik: Uğur Bayar
A5 - Güle Güle
söz ve müzik: Orhan Gencebay

B1 - İstemem Sevme Beni
söz: Yılmaz Tatlıses / müzik: Uğur Bayar
B2 - Gel de Yaşa
söz: Fethi Demir / müzik: Uğur Bayar
B3 - Yaranamadım
söz: Halit Çelikoğlu / müzik: Uğur Bayar
B4 - Al Senin Olsun
söz ve müzik: Orhan Gencebay
B5 - Eller Hep Bize Düşman
söz: Halit Çelikoğlu / müzik: Özer Şenay

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24