MUSTAFA SAĞYAŞAR ŞARKILARLA ANILAR LP

MUSTAFA SAĞYAŞAR ŞARKILARLA ANILAR LP
Ürün Kodu: 1540205696
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 90,00TL
KDV Hariç: 90,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: T

Notlar: -

Şarkılar :

01 Beyati Peşrev
02 Gül Yüzlülerim Şevkine Gel
03 Ne Semtten Canım Bu Geliş
04 Seni Ne Çok Sevdiğimi
05 Yaylı Tambur Taksimi
06 Aheste Çek Kürekleri
07 O Ahu Bakışlara Bir Anda Kandı Gönül
08 Kara Bulutları Kaldır Aradan
09 Kürdili Hicazkar Peşrev
10 Bir Kendi Gibi Zalimi Sevmiş Yanıyormuş
11 Sorma Bana Nafile Neler Düşündüğümü
12 Gurup Etti Güneş Dünya Karardı
13 Kanun Taksimi
14 Yıldızlı Semalardaki Haşmet
15 Ömrümce O Saf Aşkını Kalbimde Yaşatsam
16 Endülüste Raks

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24