HÜSEYİN ALTIN GECELERİN ADAMI

HÜSEYİN ALTIN GECELERİN ADAMI
Ürün Kodu: 1539945535
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 75,00TL
KDV Hariç: 75,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: O+

Notlar: -

Şarkılar :

A1 - Gecelerin Adamı 
söz ve müzik: Hüseyin Altın
A2 - Çocuk 
söz: Ali Tekintüre / müzik: Hüseyin Altın
A3 - Kulların Ne Günahı Var
söz: Ali Tekintüre / müzik: Mustafa Sayan 
A4 - Hazan 
söz: Hanefi Altın / müzik: Hüseyin Altın
A5 - Yetmez mi Canım 
söz ve müzik: Hüseyin Altın

B1 - Seni Özleyeceğim 
söz: Sevim Hikmet / müzik: Mustafa Sayan 
B2 - Yetimlerin Ahı 
söz ve müzik: Hüseyin Altın
B3 - Sevenler Kervanı
söz: Hanefi Altın / müzik: Hüseyin Altın
B4 - Suçlu Değil mi 
söz: Hülya Kaya / müzik: Mustafa Sayan 
B5 - Aşkın Kurbanı
söz ve müzik: Hüseyin Altın

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .

Mobil Destek Hatti : 0507 660 49 24