MAHMUT TUNCER AĞLAYAN GÜLMEDİ Mİ LP

MAHMUT TUNCER AĞLAYAN GÜLMEDİ Mİ LP
Ürün Kodu: 1629882846
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 100,00TL
KDV Hariç: 100,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: O+

Notlar: 

Şarkılar : 

A1 - Ağlayan Gülmedi mi
derleyen: Ali Kızıltuğ
A2 - Urfa’ya Paşa Geldi
derleyen: Mahmut Tuncer
A3 - Eşom
derleyen: Mahmut Tuncer
A4 - Dağlara Dağlara (Uzun Hava)
söz ve müzik: Anonim
A5 - Atma Beni Ellere
derleyen: Mahmut Tuncer

B1 - Mandalinem Portakal
derleyen: Aydın Can Görgel
B2 - Ayşe Kız
derleyen: Mahmut Tuncer
B3 - Emmioğlu
derleyen: Mahmut Tuncer
B4 - Fırat
derleyen: Mahmut Tuncer
B5 - Esmerim
derleyen: Mahmut Tuncer

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .