MAHMUT TUNCER DÜBEŞ ATTIM YEK GELDİ LP

MAHMUT TUNCER DÜBEŞ ATTIM YEK GELDİ LP
Ürün Kodu: 1618060420
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 100,00TL
KDV Hariç: 100,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: O+

Kapak: O+

Notlar: 

Şarkılar : 

A1 - Dübeş Attım Yek Geldi
söz ve müzik: Urfalı Babi (Yılmaz Kayral)
A2 - Kara Örükleri 
derleyen: Mehmet Özbek
A3 - Ağlarım Sızlarım 
söz ve müzik: Abdullah Balak
A4 - Ruhumda Bir Sıkıntı Var (uzun hava) 
söz ve müzik: Anonim
A5 - Bağa Girdim 
söz ve müzik: Mahmut Tuncer
A6 - Yürüdüm Yavaş Yavaş
söz ve müzik: Anonim

B1 - Sensiz Yaşayamam 
söz ve müzik: Mahmut Tuncer
B2 - Kara Bahtım
söz ve müzik: Mahmut Tuncer
B3 - Dert Bende Bölük Bölük
söz ve müzik: Bedirhan Kırmızı
B4 - Eşkide Kavun Dilimi

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .