İZZET ALTINMEŞE HANIMEY LP

İZZET ALTINMEŞE HANIMEY LP
Ürün Kodu: 1616319362
Stok Durumu: 1
KDV Dahil: 100,00TL
KDV Hariç: 100,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır

Plak: T

Kapak: O+

Notlar: 

Şarkılar : 

A1 - Başına Döndüğüm
derleyen: Muzaffer Sarısözen
A2 - Karşıda Fıratı Gördüm
derleyen: İzzet Altınmeşe
A3 - Hanımey (Le Hanım)
söz ve müzik: İzzet Altınmeşe
A4 - Leylam (Yazımı Kışa Çevirdin)
söz ve müzik: İzzet Altınmeşe
A5 - Adil Efendi
derleyen: Celal Güzelses
 
B1 - Şevko
derleyen: İzzet Altınmeşe
B2 - Muzur Dağı
derleyen: İzzet Altınmeşe
B3 - Belalım
derleyen: İzzet Altınmeşe
B4 - Kınayı Getir Aney
derleyen: İzzet Altınmeşe
B5 - Yeşil Kurbağalar
derleyen: Burhan Eğin
B6 - Kerküğe Düştü Yolum
derleyen: Abdurrahman Kızılay

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.


+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .